Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
81 postów 59 komentarzy

Piotr Szelągowski

Piotr Szelągowski - Prawda czym jest? Li tylko oportunistycznym wygrywaniem subiektywizmów nazywanych spojrzeniem obiektywnym, po uprzedniej odpowiedniej obróbce...

Projekty ustawy 11 lipca.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

11 lipca - dwa projekty ustaw. O dwóch różnych tematykach.

Informacja już jest też na stronie ks Isakowicza-Zaleskiego: Ludobójstwo wreszcie nazwane po imieniu. Przypominam pierwszy wpis zaraz po zgłoszeniu kiedy to Wojtek dał mi znać o tym że już się pojawił: Projekt ustawy 11 lipca Dzień Ludobójstwa dokonanego przez OUN-UPA…: Kukiz15.

Pierwowzór przekazałem ks Tadeuszowi w dniu 12 lutego w Puszczykowie (pisany na początku lutego zaraz po tym kiedy poseł klubu Kukiz15 Wojtek Bakun spotkał się ze mną w Rawie Mazowieckiej na spotkaniu i poprosił mnie o napisanie projektu ustawy (preambuły, tekstu ustawy i uzasadnienia) - zgodnie z tym co ustalaliśmy jeszcze w zeszłym roku, zaraz po jego wyborze na posła), stało się to zaraz po obiedzie ormiańskim.

Ks Tadeusz był zaproszony na cykl spotkań przygotowywany już od zeszłego roku przeze mnie w Wielkopolsce. W organizowaniu tych spotkań uczestniczyło wiele osób dobrej woli, którym już kilka razy dziękowałem za starania - i raz jeszcze dziękuję. Nie zapomnij o Kresach - Puszczykowo

(kilka godzin później spotkanie w Puszczykowie) Między innymi było krótkie spotkanie w STK (Swarzędzka Telewizja Kablowa). Link do programu:

Pierwszy wpis z 16 lutego, w którym po ogłoszeniu projektu PIS - pisałem o naszym projekcie: 11 lipca to dzień Zagłady Wołynia…Ludobójstwo.

Zrobiliśmy co było można, Wojtek, ja, posłowie klubu Kukiz15... Reszta zależy już tylko od Was. Polaków.

Piotr Szelągowski

(www.bezprzesady.com)

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031