Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
83 posty 61 komentarzy

Piotr Szelągowski

Piotr Szelągowski - Prawda czym jest? Li tylko oportunistycznym wygrywaniem subiektywizmów nazywanych spojrzeniem obiektywnym, po uprzedniej odpowiedniej obróbce...

Moje komentarze

 • PO lepsze?
  Witam, od lat zajmuję się tematem Ludobójstwa. Przez te wszystkie lata - kto najwięcej mi pomagał w działaniach, organizacji spotkań po szkołach, domach kultury, innych organizacjach? Tylko członkowie PiS. Owszem nie z górnej półki ale bez tych działaczy nie dotarłbym do tysięcy osób.
  Dwa razy pomogli mi przez ten czas sympatycy K15 i to nie z rodzimego miasta ale z pod Łodzi i pod Warszawy. Obecna wizyta Prezydenta RP - jest pierwszą naszego prezydent upamiętniającą w tym dniu zbrodnię UPA.
  Zamiast postponować i krytykować jego działania sugerowałbym wsparcie - które może właśnie doprowadzić do poważniejszych działań przeciw ukraińskim nacjonalistom i merytoryce Poroszenki. Był osamotniony w Sahryniu. To poważny cios dyplomatyczny. Należy pisać do kancelarii Prezydenta słowa poparcia i sugerować dalsze tego typu kroki.
  Po nigdy nie poszło tak daleko w odcięciu się od tej chorej merytoryki. Zawsze meldowali się w Sahryniu u nogi prezydentów Ukrainy.
  Reszta jest w naszych rękach. Zamiast krytykować - pisać należy słowa poparcia. Polityk działa wtedy gdy wie że ma za sobą społeczeństwo.
  Dodam nie jestem Kresowiakiem - to co robię robię z przekonania i patriotycznych pobudek.
  Pozdrawiam

  http://bezprzesady.com.neon24.pl/post/144554,75-ta-rocznica-w-poznaniu-rozmawiamy
  Antywołyń Poroszenki
 • @laurentp 14:29:31
  zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam
  Koszulka Rocznicowa
 • wyburzyć.
  wyburzyć dziadostwo - dowód dominacji sowietów.
  na co nam to?
  żeby w skrytości ducha zacierali ręce?
  Oszołomom mówimy NIE
 • @jan 20:49:41
  http://niepoprawni.pl/sites/default/files/ilustracje-publiczny/mlekovita.jpg

  CZYSTY Zysk tej POLSKIEJ (W pełni firmy) też z eksportu do innych krajów świata wyniósł...68 mln 220 tys.

  Handel nie polega tylko i wyłącznie na zaopatrywaniu własnego rynku.
  Jeżeli zarabia nasza polska firma na eksporcie znaczy to ze jest konkurencyjna w stosunku do innych. Trochę wiedzy ekonomicznej by się przydało.
  Polagra 2017 - Poznań.
 • @trojanka 13:31:21
  Obszerna informacja na moim blogu o takich niepolskich już firmach: http://bezprzesady.com/aktualnosci/polskie-firmy-wyprzedane-lista
  Polagra 2017 - Poznań.
 • @trojanka 22:12:55
  O tym nie raz pisałem - dotyczy to oczywiście produktów pochodzenia zagranicznego: http://bezprzesady.com/aktualnosci/stalo-sie-jasne-jestesmy-gorzej-traktowani-w-ue
  i zagranicznych koncernów: http://bezprzesady.com/aktualnosci/polska-gorsza-jakosc-gorszy-sort-chipsy
  Polagra 2017 - Poznań.
 • @jan 20:49:41
  Proponuję lepiej opanować język polski - jak na trolla wschodniego kiepsko "kolega" wychodzi - i oczywiście mylenie importu z eksportem ... to też błąd.
  Polagra 2017 - Poznań.
 • PO robiło to samo.
  Dodam PO robiło dokładnie tak samo a do tego parę rzeczy więcej o wiele mniej przyjemnych dla swoich rodaków...
  Prezydent Litwy potwierdza ... klęskę
 • tym gorzej.
  tym gorzej dla Brytyjczyków.
  „Premier Szydło głęboko się myli” oznajmia brytyjski polityk
 • uzupełnienie
  http://bezprzesady.com.neon24.pl/post/137502,konferencja-11-marca

  bardzo ładne fotografie. Szczególnie wieczorną porą. Szkoda że nie ma oświetlenia tego miejsca takiego, żeby było widoczne z tej drogi szybkiego ruchu.
  11.03.2017 VIII Miesięcznica Wołyńska – Skwer Wołyński
 • @goodness 08:50:25
  nie w tym tempie - ale kto wie może dojdą tez i do takiego tempa....
  Tyle tylko że na naszą zgubę chyba...
  Ukraińscy nacjonaliści poczynają sobie w Polsc
 • @wolidar 12:57:22
  Oczywista że to przesada niemniej gdzieś takie alarmistyczne infa krążą - a to dlatego że naprawdę ich coraz więcej... dlatego uzupełniłem powyższy wpis:

  [to przejaskrawienie, ale jedno jest pewne, ucieka ich z kraju sporo...- w mięsnym u mnie na osiedlu Ukrainka, na stacji Orlena Ukrainka, kurier Ukrainiec z Odessy, budowlańcy na okolicznych budowach -Ukraińcy...]

  https://justice4poland.com/2017/01/11/w-polsce-moze-powstac-podziemna-armia-ukrainska-przemycana-jest-ogromna-ilosc-broni-video/
  Ukraińscy nacjonaliści poczynają sobie w Polsc
 • @trojanka 18:35:49
  http://bezprzesady.com/aktualnosci/kilka-linkow-o-stosunkach-polsko-ukrainskich - garść informacji łącznie z linkiem do tego materiału - dla pełnego stanu wiedzy...
  A co do zbrojenia się - namawiam uczciwie do zapisywania się gdzie się da żeby trenować....: http://bezprzesady.com/aktualnosci/2017-i-sza-runda-pucharu-wks-grunwald
  jak nic nie będzie to przynajmniej będziemy w czołówce sportów strzeleckich.
  Rozpad Ukrainy czyli na złość babci odmrozimy sobie uszy
 • POZDRAWIAM!
  Polecam - a odnośnie Pana Prezesa myślę że ma złych doradców: ukraińskich nacjonalistów....

  Polecam:
  http://bezprzesady.com/aktualnosci/koszulka-z-symbolem-dywizji-ss
  Kto jest moim bohaterem i dlaczego Jarosław Kaczyński?
 • @libero 21:35:15
  wyjdzie na DVD - 2 kwartał przyszłego roku.
  Specjalny pokaz "Wołynia" w Poznaniu
 • kozacy...
  Kozacy pamiętajmy - powstali poprzez bunt w stosunku do swoich pryncypałów - z różnych królestw - utworzyli swoją sicz w miejscu trudno dostępnym... Chmielnickiemu marzyło się księstwo... jak podejrzewają badający te sprawy historycy - i tytuł księcia - nie udało się. Po podporządkowaniu się Rosji Carskiej Kozacy zostali zredukowani do bitnej grupy w armii cara służącej do tłumienia powstań.
  I tyle...
  Helena Ukraińska*
 • @banaco 11:44:27
  Źródła? Skąd te informacje?
  Pozdrawiam
  O Ludobójstwie OUN-UPA w Chodzieży.
 • @Repsol 21:25:11
  Dzięki - cenne. Proszę o kontakt na maila.
  Pozdrawiam.
  O Ludobójstwie OUN-UPA w Chodzieży.
 • Pis
  Konradzie - to proste. Ciagle słyszę od pisowców że to polityczne ze tak musimy, i patrzę skądinąd na inteligentne twarze i zastanawiam się kto ich tak zindoktrynował. Że uważają ze dżuma lepsza niż cholera.
  Kiedy wprost im mówię, że dla mnie żaden nacjonalista i zbrodniarz nie jest lepszy od drugiego coś tam powoli świta - jednak przekaz partyjny i tak wygrywa. Nawet nie będą wiedzieć kiedy ich partia lub cała Polska przejdzie pod zarząd ... czyj? Nie wiem... Ale na pewno to co mówią i robią nie pomaga Polsce. Szczególnie odnośnie jak tu już nie raz pisano a ja zacytują: UPA-iny.
  Dlatego robimy co możemy żeby uświadamiać masy. Nie tylko samym pisaniem. Do czego namawiam wszystkich którzy mogą mieć takie możliwości.
  http://bezprzesady.com.neon24.pl/post/128908,o-ludobojstwie-oun-upa-w-chodziezy
  Dlaczego nie zostawiamy Ruskich w spokoju
 • @Mipot 14:01:18
  Witam serdecznie, Pana odp. wydaje się logiczna, jednak ja nauczony jestem - pieniądz to pieniądz - drukowany czy nie.... Jak jeszcze do tego maja oddawać w swoich hrywnach -... które z dnia na dzień tracą na wartości...
  Ponadto jestem zdania z innego mojego tekstu na blogu bezprzesady.com że do czasu kiedy nie walną się w piersi za zbrodnie banderowców i nie wyrzucą swoich pseudo-bohaterów nazistów na śmietnik historii- to gdybym ja był Prezydentem to by sobie ze mną o niczym nie pogadali - no może to mało polityczne, ale co zrobić może czasami tak trzeba - mało politycznie walnąć pięścią w stół.
  PIS - nieważne czy Ukraina odda nam kasę

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031